Jesienna promocja na GOG.com

Tradycyjnie promocje serwisu GOG.com nie pozostawiają człowieka obojętnym. Masa świetnych tytułów w bardzo dobrych cenach potrafią skusić gracza, nawet jeśli nie planował zakupów w danym momencie. Co GOG proponuje jesienią?

Podobno zakupy potrafią poprawić humor, więc czemu by nie skorzystać z okazji aby nieco załagodzić kiepskie widoki jesiennej pluchy za oknem? GOG w ramach Potwornej Jesiennej Wyprzedaży zachęca przecenami, które zmieniają się codziennie, a także możliwością zbierania (między innymi) za zakupy punktów doświadczenia, które można wymienić na darmowe gry.

Co ciekawego można znaleźć? W chwili, kiedy piszę te słowa, dostępne są między innymi:

Jak widać, można niedużym kosztem kupić 3 z 6 gier z listy „Tydzień Rogalików” Quaza. Wszystkie pozostałe okazje do obejrzenia na stronie GOG.com.

Za darmo możemy ściągnąć też grę Little Big Adventure 2: Twinsen’s Odyssey.

About Leszek Krupiński
Grałem na komputerach od roku 1986. W okolocach roku 2000 miałem dłuższą przerwę w graniu, po której odbijam sobie wszystko, nadrabiając zaległości. Zbieram też stare sprzęty, gry w które kiedyś chcę zagrać (ale nie wstydzę się zaległości). Zdarzyło mi się napisać kilka artykułów o branży growej do prasy. Lubię też dobry film, serial, czytam sporo książek.