Rise of the Tomb Raider – unboxing edycji kolekcjonerskiej [PS4]

Nadeszła w końcu ta chwila, że i ja zostałem PT jutuberem – nagrałem materiał, jest na YouTube, znaczy się jestem jutuberem jak nic. Na dobry początek – przedstawienie zawartości wielkiego pudła z edycją kolekcjonerską gry Rise of the Tomb Raider, wydanej przy okazji premiery edycji PS4, a także 20-tej rocznicy serii.

Wyciąganie gratów z pudła jakich wiele na YT to może nic bardzo ambitnego, ale to pierwsze podejście, na którym chciałem po pierwsze poćwiczyć, nauczyć się nieco, no i pokazać wszystkim co jest w tym wielkim pudle. Dostałem już nieco uwag na temat samego filmu („mniej yyyyeee!”), przy następnej sesji z kamerą mam nadzieję, że będzie już lepiej.

Przygotowania do nagrań zacząłem oczywiście od strony, której wystrzegać się każą doświadczeni nagrywacze, czyli od zaopatrzenia się w sprzęt. Mogłem teoretycznie sobie bez niego poradzić, ale będę go używał też do robienia zdjęć, które jest moją pasją, sporo gratów już miałem (kupiłem właśnie przy okazji robienia zdjęć), no i szykując się do filmów „warsztatowych” musiałem od razu pomyśleć jak filmować pracę przy stole roboczym, żeby wszystko było widać. Konstrukcja statywu nadbiurkowego jest bardzo prosta, w zasadzie wszystko z gotowych elementów, ale wygląda to spektakularnie – może w wolnej chwili na jakimś kanale „Erratic – strona B” opiszę jak to wszystko zbudowałem i czego używam (oczywiście jeśli będziecie chcieli o tym posłuchać).

A tymczasem – zapraszam do oglądania filmu, a jeśli się spodoba (pomimo chorób wieku dziecięcego), zasubskrybujcie kanał erratic.pl.

About Leszek Krupiński
Grałem na komputerach od roku 1986. W okolocach roku 2000 miałem dłuższą przerwę w graniu, po której odbijam sobie wszystko, nadrabiając zaległości. Zbieram też stare sprzęty, gry w które kiedyś chcę zagrać (ale nie wstydzę się zaległości). Zdarzyło mi się napisać kilka artykułów o branży growej do prasy. Lubię też dobry film, serial, czytam sporo książek.