Rayman Origins za darmo od Ubisoft

Ubisoft obchodzi swoje 30-te urodziny, i z tej okazji można złapać kilka gier za darmo. Tym razem jest to gra Rayman Origins, świetna platormówka stworzona przez wewnętrzne studio Ubisoftu.

Z okazji swojej 30-tki Ubisoft już w czerwcu zaczął oferować swoim fanom gry w prezencie – dosyć nietypowe, żeby jubilat z okazji swoich urodzin rozdawał prezenty, ale chyba nikt nie będzie narzekał. Od czerwca aż do grudnia do pobrania będzie łącznie 7 gier, jedna w miesiącu. Pierwszą było Prince of Persia: The Sands of Time, a drugą – Tom Clancy’s Splinter Cell z 2002 roku.

Wszystkie gry dostępne są poprzez usługę Uplay w serwisie Ubisoft Club. Do pobrania będzie potrzebne konto Uplay i komputer z Windowsami – pomimo tego, że gra jest też dostępna na Maki, darmowa oferta dotyczy tylko pecetów.

Rayman Origins to klasyczna już bajecznie kolorowa platformówka z 2011 roku, która zdobyła świetne oceny krytyków i graczy. Jest to kontynuacja znanego cyklu, którego pierwsza część wydana została ponad 20 lat temu.

About Leszek Krupiński
Grałem na komputerach od roku 1986. W okolocach roku 2000 miałem dłuższą przerwę w graniu, po której odbijam sobie wszystko, nadrabiając zaległości. Zbieram też stare sprzęty, gry w które kiedyś chcę zagrać (ale nie wstydzę się zaległości). Zdarzyło mi się napisać kilka artykułów o branży growej do prasy. Lubię też dobry film, serial, czytam sporo książek.